Среда, Май 18, 2022
   
Увеличить

Поиск по сайту

Вторник, 26 Ноябрь 2019 15:24

Запущено сервіс перевірки документів про вищу освіту

Оцените материал
(1 Голосовать)
Міністерство освіти і науки України спільно з ДП "Інфоресурс" у жовтні 2019 року запустило сервіс перевірки документів про вищу освіту. Він дозволяє підтверджувати достовірність документів про вищу освіту державного зразка, виданих з 2000 року та получити виписку з накладеним електронним підписом і печаткою  на електронну пошту.
Для підтвердження достовірності документів необхідно заповнити форму на сайті Єдиної державної електронної бази Міністерства освіти та науки України, вказавши реквізити диплома та персональні данні його власника. Система формує підтвердження, накладає на нього електронний підпис і печатку та надсилає на вказану запитувачем електронну адресу протягом 3 робочих днів.
Звертатись із таким запитом можуть не лише фізичні особи - власники дипломів, а і заклади вищої освіти, народні депутати, офіційні установи, журналісти та інші зацікавлені особи, маючи данні документа.
Недоступною залишається тільки інформація про випускників вищих військових закладів освіти та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти.
Прочитано 830 раз

Оставить комментарий

Подпишитесь на новости