Среда, Май 18, 2022
feed-image RSS-лента
   
Увеличить

Поиск по сайту

Публикации (55)

Оцените материал
(0 голосов)

З 3 по 5 вересня на площі Свободи в Харкові до Дня підприємця відбудеться ярмарка товарів місцевих виробників.

Ярмарка буде розділена на дві частини – фудкорт та підприємці.

Вартість участі у виставці – 8000 грн під ключ за 50 учасників (світло підведено).

До участі буде запрошено банківські установи, громадські організації Харкова, Фонд державного майна та ін.

Після завершення виставки відбудеться форум.

Для участі в ярмарковому заході, необхідно звертатися до розпорядника ярмарки за телефоном: +38 (063) 435-79-49 Анастасія

Підприємництво та споживчий ринок міста Харкова

 

Оцените материал
(1 Голосовать)

Захід відбувся 20 липня 2021 року за участю членів громадської ради при обласній державній адміністрації та керівників структурних підрозділів Харківської ОДА.

Засідання очолив заступник голови обласної державної адміністрації Антон Деньгуб.

 «Для кращої комунікації плануємо створення спільного майданчику для спілкування, обміну досвідом, розроблення спільних пропозицій щодо проєктів програм соціально-економічного, культурного розвитку та інших важливих напрямів розвитку регіону», - зазначив Антон Деньгуб.

Антон Деньгуб на завершення зустрічі доручив керівникам усіх структурних підрозділів Харківської обласної державної адміністрації надавати максимальне сприяння громадській раді та визначити відповідальну особу за комунікацію з громадською радою при облдержадміністрації.

Більше за посиланням https://kharkivoda.gov.ua/news/110632

Оцените материал
(0 голосов)

14.07.2021 року о 15.00 відбудеться засідання постійного Комітету місцевого самоврядування, охорони здоров'я та соціальної політики, інформаційної політикики, земельних питань та агрокомплексу, зв'язків з громадськістю та захисту прав споживачів, сформована при Громадській раді Харківської обласної державної адміністрації, до якого входить представник ГО «Союз представників сфери безпеки».

Пропозиції щодо дерегуляції і внесення змін в діяльність обласної ради можна надсилати на Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Чергове засідання Експертно-апеляційної ради з питань ліцензування при ДРС України відбудеться 15.07.2021 року у м. Києві.

Оцените материал
(0 голосов)

 Шановні колеги!

ГО "Союз працівників сфери безпеки" надає для членів організації послуги в передачі інформації про охорону об'єктів в регіонах (див. Положення про членські внески), в інформуванні через сайт (розділи «Публікації» і «Новини організації», соціальні мережі, в газеті «ВСЕ ПРО БЕЗПЕКУ») про важливі події в життєдіяльності підприємств - членів СПСБ, фізичних членів СПСБ, а також в рекламуванні продажів охоронних підприємств, ліцензій, особистих автомобілів тощо.

Член ГО "Союз працівників сфери безпеки" Губар О.І. продає своє охоронне підприємство - ПП "АКБ" СХIД" (код 33204964) з ліцензією, виданою 26.03.2005 року (Серія АЕ № 526905). Термін ліцензії - безстрокова.

Підприємство засноване в кінці 2004 року.

Охоронна діяльність здійснювалася з моменту отримання ліцензії по березень 2020 року. Підприємство має чисту позитивну історію.

Вартість договірна.

Дотаток: фотокопії Свідоцтва про державну реєстрацію підприємства і ліцензії на охоронну діяльність.

К.т. (вайбер) 097-158-86-77 - Губар Олександр Іванович

Оцените материал
(2 голосов)

Відбулося засідання Експертно-апеляційної ради при Державній регуляторній службі України в м. Києві.
Порядок денний засідання можна переглянути за посиланням https://drive.google.com/file/d/1C3yit2UdDoEm-x8vq1EbNilBpYgriLLY/view
Основні питання, які обговорювалися та вирішувалися, стосувалися охоронної діяльності, надання послуг перевізниками, екології, пожежній безпеці, екології, діяльності аптек та закладів охорони здоров’я.

Досить тривалий час обговорювали скаргу громадянина, який оплатив турагенту послуги з організації відпочинку в Туреччині, однак претензію пред'явив до туристичного оператора. Туроператорська діяльність здійснюється на основі виданої ліцензії Держтуризмом (https://www.tourism.gov.ua/) тому якщо у туристів виникли будь-які проблеми, скарга до Експертно-апеляційної ради при ДРСУ може стати інструментом для їх вирішення.

Оцените материал
(2 голосов)

Дії керівника суб'єкта господарювання в сфері охоронної діяльності при зміні засновника або юридичної адреси підприємства.

 Зміна складу засновників може відбуватися з кількох причин:

а) відчуження частки в статутному капіталі (купівля-продаж, дарування і т.д.);

б) вхід нової особи до складу засновників;

в) вихід особи зі складу засновників. 

Зміна засновників супроводжується внесенням коригувань до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР) і в установчі документи (при наявності такої інформації в Статуті). Далі здійснюється державна реєстрація цих поправок в ЄДР та в установчих документах юридичної особи.

Оцените материал
(2 голосов)

Під час діяльності охоронних фірм, часто виникають суперечки за договорами надання послуг. Бувають ситуації, коли контрагент не підписує акт виконаних робіт і відмовляється платити за надану послугу. У таких випадках не варто забувати про досудовому порядку врегулювання суперечок між сторонами, шляхом направлення претензії.

Оцените материал
(1 Голосовать)

В деятельности охранных фирм часто возникают вопросы о правомернос ти  заключения договоров на охрану объектов  государственной формы собственности и сферы государственного регулирования. В частности,  у руководителя одной из охранных фирм возник вопрос о правомерности  охраны объекта, где хранятся наркотические, психотропные вещества и прекурсоры.

Понедельник, 13 Апрель 2020 12:52

Переваги журналістів під час карантину

Оцените материал
(2 голосов)
Шановні члени організації, керівники регірональних представцтв,  що мають посвідчення журналістів газети "ВСЕ ПРО БЕЗПЕКУ".  Інформуємо Вас про переваги  журналістів в період дії карантину в зв'язку с пандемією коронавірусу, які передбачені Законом України  "Основи  законодавства України про охорону здоров'я" № 2801-XII Редакція від 02.04.2020, підстава - 540-IX ЗУ "Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)" , де  добавлений п.3 Розділу XIII "ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ" наступний текст: 
 " Кабінету Міністрів України, Міністерству внутрішніх справ України, Національній поліції, обласним, Київській міській державним адміністраціям разом з органами місцевого самоврядування при здійсненні заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України, забезпечувати безперешкодне пересування журналістів по території України, в тому числі на територіях, де оголошено надзвичайну ситуацію".
 
 
 

 

Страница 1 из 7

Подпишитесь на новости