Среда, Май 18, 2022
   
Увеличить

Поиск по сайту

Четверг, 02 Декабрь 2021 14:53

Працюємо в Експертно-апеляційній раді при ДРС України

Оцените материал
(1 Голосовать)

Відбулося засідання Експертно-апеляційної ради при ДРСУ на порядку денному якого розглядалося 32 питання. Питання стосувалися позапланових перевірок суб’єктів господарювання. З 32 випадків більшістю голосів 8 справам було відмовлено у позапланових перевірках. Серед 8 відмов були також і охоронні компанії України. В інших випадках перевірку затвердили, зокрема це стосувалося служби з обігу наркотиків, медичної практики та закладів, клієнти яких були не задоволені наданими послугами (поліція, туризм і т.д.).


На засіданні розглядали загальні питання: про підготовку представників міністерства і відомств, які виступають з проханням погодити позапланову перевірку та готовності до засідання експертно-апеляційної ради: ряд представників не були ознайомлені з рядом документів з питань, що були на порядку денному і це відповідно затягує процес розгляду та прийняття рішення.


У зв’язку з цим виникло питання, чому орган вимагає провести позапланову перевірку, якщо сам при цьому не може довести/затвердити її необхідність. У зв’язку з цим голова ДРС Кучер О. виступив з пропозицією направити листи керівникам міністерств і відомств з проханням звернути увагу на призначення відповідальних осіб та їх поінформованість в матеріалах документів, які будуть представляти на засіданні експертно-апеляційної ради.


Сподіваємося, це спрацює.

Прочитано 190 раз

Оставить комментарий

Подпишитесь на новости