Пятница, Август 06, 2021
feed-image RSS-лента
   
Увеличить

Поиск по сайту

Новости организации (356)

Оцените материал
(1 Голосовать)

В ХОДА відбулася зустріч представників профільних бізнес-асоціацій з Михайлом Черняком та Максимом Хустовим. У зв'язку з тим, що Харків є містом з одним із найменших показників вакцинованого населення, обговорювали можливість централізованої організації вакцинування співробітників, родичів та знайомих.

Наразі є можливість БЕЗКОШТОВНО вакцинуватися тією вакциною, яка є найбільш прийнятною пацієнту.

Бажаючі повинні мати документи - паспорт, код та декларацію з сімейним лікарем (якщо її немає, то час підготовки до вакцинування затягується).
При наявності +-50 охочих, на місце прибуває мобільна бригада з необхідною кількістю вакцин тих виробників, що були обрані пацієнтами.

Вимоги до місця проведення вакцинації: вода, декілька кімнат та інтернет.

Представники бізнес-асоціацій вже працюють зі своїми членами та формують списки бажаючих.

До списків можна включати усіх - клієнтів, родичів, знайомих тощо.

Власник "Alt Bier" люб'язно запропонував приміщення ресторану на вул. Сумській по буднях для виїзних вакцинацій членів бізнес-асоціацій та їх родичів.

Записатися можна через:

Telegram https://t.me/Vladimir9999999 - Косенко Володимир

та за телефоном +38 099 022 11 51 Альона Мирошниченко

Сподіваємося, що дана ініціатива зменшить черги та прискорить процес вакцинації населення!

Департамент охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації https://www.facebook.com/dep.of.health.khrsa

Оцените материал
(1 Голосовать)

З 17 по 19 липня 2021 року у м.Черкаси відбувся XXIV Чемпіонат України та ХІ Чемпіонат світу з багатоборства тілоохоронців.

За перемогу та за звання найкращих тілоохоронців змагалися 29 команд тілоохоронців з охоронних і правоохоронних відомств, спецслужб України, Молдови та Румунії, а також представники Литовської Республіки, Народної Республіки Бангладеш та Республіки Азербайджан. 

Три дні спортсмени змагалися в різних видах багатоборства:

  • техніка та тактика захисту VIP під час пішого супроводу;
  • рукопашний бій;
  • надання медичної допомоги і подолання смуги перешкод;
  • пошук вибухових пристроїв в автомобілі;
  • подолання смуги перешкод на автомобілі;
  • швидкісна стрільба з різних положень;
  • стрільба з автомобіля.

За результатами змагань:

Перше місце на Чемпіонаті України виборола команда особистих охорон УДО України, друге – команда охорони об’єктів УДО України, а третє місце дісталося команді спецпідрозділу «Булат» УДО України.

Перемогу на Чемпіонаті світу здобула команда Департаменту особистих охорон УДО України, друге місце посіла команда Республіки Молдови, а третє місце завоювала команда Республіки Румунії. 

Відео-вихід учасників Чемпіонату 

Виступ команд-учасників 

Оцените материал
(0 голосов)

Ініціюємо початок процесу реорганізації Громадської організації «Союз працівників сфери безпеки» у Громадську спілку «Союз працівників сфери безпеки» відповідно до вимог Закону України «Про громадські об’єднання» ст. 7 п.2, ст.8 п.2. та запрошуємо членів Організації активно доєднуватися до обговорення проекту Статуту та вносити свої пропозиції щодо його вдосконалення.

Пропозиції по проекту Статуту ГС приймаються в електронному вигляді на пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  або коментуванням відповідних положень документу за посиланням особисто кожному члену.


Після опрацювання запропонованих змін та доповнень, відбудуться позачергові Загальні Збори організації, головним питанням яких буде відповідне затвердження Статуту Громадської спілки та винесення рішень, пов’язаних з організаційними питаннями, про дату проведення яких ми повідомимо додатково.

Дедлайн розгляду та внесення основних правок до проекту Статуту до 30.07.2021 року включно.

 

Бажаючі стати членом «Союзу працівників сфери безпеки» - Вам сюди.

Оцените материал
(1 Голосовать)

Шановні читачі та коллеги!

Раді повідомити Вам, що 08.07.2021 року вийшов черговий випуск нашої професійної газети "ВСЕ ПРО БЕЗПЕКУ".

Випуск №8 присвячений 24 Чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців.

З випуском газети можна ознайомитися за цим посиланням.

 

З повагою,

редакція газети "ВСЕ ПРО БЕЗПЕКУ"

Оцените материал
(1 Голосовать)

11-й Чемпіонат світу та 24-й Чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців проведуть на Черкащині з 16 по 20 липня 2021 року.

До участі запрошені кращі команди тілоохоронців, які здійснюють охорону VIP клієнтів. 

Вже другий рік поспіль професійна газета "ВСЕ ПРО БЕЗПЕКУ" є платформою, яка забезпечує інформаційну підтримку Чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців.

Зі спеціальним випуском газети "ВСЕ ПРО БЕЗПЕКУ", присвяченому 24-му Чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців, можна ознайомитися тут

Дякуємо Черкаській міській громаді за можливість відвідати захід такого високого рівня!

Більш детальна інформація про змагання тут.

Программа заходу тут.

 

 

Оцените материал
(0 голосов)

17.06.2021 року відбулося чергове засідання Експертно-апеляційної ради при Державній регуляторній службі України в Києві. На засіданні був присутній головуючий Кучер А.В. та зацікавлені сторони, що були заслухані у ході засідання.

До розгляду на засіданні було представлено 18 документів, серед яких:

-       питання ліцензування на проведення охоронної діяльності;

-       ліцензування вантажу пасажирських транспортних перевезень;

-       питання ліцензування медичної практики, а також перевірок організацій, що займаються медичною практикою;

-       екологічні ліцензії та ін.

Щодо охоронних ліцензій:

В обох випадках листи з проханням провести перевірку в орган ліцензування надійшли з Державної служби з охорони праці. Листи були досить однотипними, але ліцензіат дійсно мав порушення за декількома пунктами ліцензійних умов, зокрема, були порушені терміни оповіщення органу ліцензування про зміну керівництва.

Переважною більшістю голосів цим організаціям було призначено проведення перевірок. Хочемо нагадати, що перевірятися на підприємстві повинно лише те, про що зазначено у приписі на перевірку. Якщо комусь знадобляться роз'яснення, допомога чи сприяння – звертайтеся. Ми допоможемо розібратися в тонкощах ліцензійного законодавства та інших колізіях нашого ринку.

Оцените материал
(1 Голосовать)

Запрошуємо Союзників до участі у виставках з питань безпеки

З 15 по 18 червня 2021 року на базі ТОВ «Міжнародний виставковий центр» (МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15) відбудуться важливі міжнародні виставки, присвячені всьому переліку питань безпеки:

  • ІІ Міжнародна спеціалізована виставка індустрії безпеки «Expert Security-2021»
  • XVII Міжнародна спеціалізована виставка озброєння, військової та спеціальної техніки «Зброя та безпека-2021»
  • ХІХ Міжнародна спеціалізована виставка засобів рятування та пожежогасіння «Технології захисту/ПожТех-2021»

У зазначених виставках візьмуть участь більше 330 підприємств, зокрема, 35 іноземних компаній з 13 країн. Безпосередньо у виставці «Expert Security-2021» візьмуть участь підприємства та організації, які представлять продукцію за тематикою: доглядове обладнання, відеоспостереження, контроль доступу, сигналізація і оповіщення, пожежна безпека, охорона периметру, захист інформації, кібербезпека, системи «безпечне місто».

Заходи будуть проходити з дотриманням усіх карантинних вимог.

Дякую ТОВ «Міжнародний виставковий центр» за можливість доєднатися до профільних виставок та круглих столів Союз працівників сфери безпеки!

Ми маємо 5 перепусток для членів Союзу

За перепустками на захід пишіть в особисті повідомлення на Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або в Telegram https://t.me/Vladimir9999999.

 

З повагою,

Голова ГО «СПСБ» Косенко В.

Оцените материал
(1 Голосовать)

27 травня 2021 року в Державній регуляторній службі України (ДРС) відбувся круглий стіл «Врегулювання питання надання послуг охорони суб'єктами охоронної діяльності держави та недержавного сектору охоронних послуг».

На заході були присутні представники: ДРС; Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України; Міністерства інфраструктури; Міністерства внутрішніх справ; Національної поліції (Поліція охорони, департамент по боротьбі з наркозлочинністю); Державної служби лікарських засобів і контролю за наркотиками; СБУ; Рада підприємців при Кабінеті міністрів України; Всеукраїнське Об'єднання організацій роботодавців охоронної галузі «Федерація професіоналів безпеки»; Адвокатське об'єднання «Артіус»; ТОВ «Український Мак»; експерти з питань безпеки.

«Союз працівників сфери безпеки» представляв Косенко В.

Коротко про проблему. 

У Львівській області комерційна організація вирощує посіви маку і, згідно законодавства, для того щоб провадити таку діяльність, необхідно взяти відповідний дозвіл у Департаменті боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України. Згідно внутрішніх наказів, розпоряджень та постанов цієї установи, посіви маку повинна охороняти поліція охорони. 

Склалася парадоксальна ситуація. 

Підприємство не може здійснити посадку, поки не підпише договір з поліцією охорони, а поліція охорони виставляє рахунок 360 грн. за годину (!!!) охорони. Недержавній охоронній компанії, з якою був підписаний договір на надання охоронних послуг, на думку поліції охорони і Департаменту боротьби з наркозлочинністю, надавати послуги охорони заборонено законом.

Розгорілася суперечка. 

Поліція, позиція якої заснована на наказах, постановах, розпорядженнях, полягає в тому, що посіви маку і конопель може охороняти тільки поліція охорони. Представник Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Фурман Роман Аркадійович вважає, що таку функцію цілком може виконувати комерційна охоронна компанія. На його думку, посилаючись на законодавче поле України, а також на спеціальні законодавчі акти, якими необхідно користуватися в цьому випадку, замовник, він же підприємство, яке здійснює засів маку, має право сам визначати, хто, як і за яку суму буде охороняти його посіви. Національна поліція ж перевищує свої повноваження.

Було ще багато виступів, реплік та суперечок, основна думка яких полягала в тому, що державні та недержавні служби охорони повинні об'єднати свої зусилля з метою зниження злочинності. З цим погодилися в усі сторони, що були присутні круглому столі.

За підсумками роботи круглого столу Голова ДРС Кучер О.В.  запропонував сформувати робочу групу, яка буде відпрацьовувати регуляторні акти різних міністерств та відомств і, за результатами проведеної роботи, запропонує вирішення питання та підготує пропозиції для внесення змін до чинного законодавства.

У сухому залишку приємне відчуття того, що всі сторони розуміють важливість цього процесу, відкриті до співпраці, відкриті до двостороннього діалогу та готові до змін.

Але подібне я спостерігаю вже не перший рік.

Голова ГО «СПСБ» Косенко В.

Оцените материал
(1 Голосовать)

Підписано Закон про створення Бюро економічної безпеки України.

Бюро буде функціонувати замість податкової поліції, яка відкривала провадження по 8 видам економічних правопорушень.

Нова структура отримає частину функцій Служби безпеки України, Державної податкової служби України та деяких інших державних органів і відкриватиме провадження по 21 виду економічних правопорушень.

Основні методи роботи: фінансові розслідування, аналіз, аналітика та дослідження персональних даних.

Страница 1 из 40

Подпишитесь на новости