Понедельник, Май 25, 2020
feed-image RSS-лента
   
Увеличить

Поиск по сайту

ГО «Союз працівників сфери безпеки» підтримав відкрите звернення до влади учасників українського бізнесу з усіх регіонів України про участь 6 травня  у  Всеукраїнської акції “Карантин вбиває”, яку проводить УРБ, щодо невідкладних заходів з подолання економічної кризи та необхідності зміни моделі тотальних та вбивчих для бізнесу карантинних заходів на ризику орієнтовані. Метою цієй акції є  звернути увагу  влади на ситуацію, у якій опинився малий і середній бізнес через запровадження жорстких непродуманих карантинних заходів, а також на неконституційність низки запроваджених обмежень.

Понедельник, 13 Апрель 2020 12:52

Переваги журналістів під час карантину

Шановні члени організації, керівники регірональних представцтв,  що мають посвідчення журналістів газети "ВСЕ ПРО БЕЗПЕКУ".  Інформуємо Вас про переваги  журналістів в період дії карантину в зв'язку с пандемією коронавірусу, які передбачені Законом України  "Основи  законодавства України про охорону здоров'я" № 2801-XII Редакція від 02.04.2020, підстава - 540-IX ЗУ "Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)" , де  добавлений п.3 Розділу XIII "ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ" наступний текст: 
 " Кабінету Міністрів України, Міністерству внутрішніх справ України, Національній поліції, обласним, Київській міській державним адміністраціям разом з органами місцевого самоврядування при здійсненні заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України, забезпечувати безперешкодне пересування журналістів по території України, в тому числі на територіях, де оголошено надзвичайну ситуацію".
 
 
 

 

9 березня в Харкові відбулася відео-прес-конференція на тему "Карантин. Ризики для бізнесу та шляхи подолання ", яка присвячена проблемам виживання бізнесу в умовах карантину. У конференції взяли участь президент Асоціації приватних роботодавців Олександр Чумак, голова правління Союза працівників сфери безпеки Володимир Косенко, гендиректор фінансової компанії «Cronvest» Сергій Позняк, голова комітету з нерухомості, інвестицій та стратегічного розвитку Харківської області та європейської бізнес-асоціації Ігор Балака.

З 6 квітня 2020 року в ряді областей, згідно Постанови КМУ від 2 квітня № 255  «Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211» весь громадський транспорт переходить в режим спецперевозок. Це означає, що в громадському транспорті перевозитимуть тільки певну категорію громадян (це працівники сфер, що забезпечують життєдіяльність міста, працівники медичних установ, продуктових магазинів, банків, сфери енерго і водопостачання, працівники соціальних служб, поліції, прокуратури та інших установ, передбачених Постановою КМУ № 211 від 20.03.2020 р. "Про запобігання поширенню на території України Коронавіруси Сovid-19".

Шановні колеги! У зв'язку з оголошенням надзвичайної ситуації в ряді областей України, ГО «Союз працівників сфери безпеки»  пропонує, вже вдруге 1.04.2020 р. у 15-00 зібратися на відео- зустрічі у форматі:

Шановні колеги! 25.03.2020 року була проведена відео-зустріч на тему "Про вжиті заходи по зменшенню наслідків карантину для охоронних компаній у зв'язку з пандемією", завданням якої є вироблення рішень для нормалізації роботи бізнесу в період карантину пов'язаного з пандемією коронавирусной інфекції COVID -19 в Україні . На зустрічі були присутні 22 учасника, преставники профільних об'єднань, а також охоронних структур з різних регіонів України.  За результатами зустричі було вироблена резолюція, яку розміщуємо тут.

Рекомендації  "Вчимося працювати колективно віддалено в умовах карантину" можно получити тут.

Уважаемые коллеги! Предлагаю воспользоваться  наработками Союза работников сферы безопасности  по работе в условиях карантина и удаленного доступа, освоить работу всех необходимых приложений и программ. Уважаем время друг друга, поэтому проводим совместные встречи четко по времени. Место, где проводите онлайн-встречу,  сделайте комфортным для всех участников - обеспечьте тишину и рабочую обстановку.

Шановні  колеги! В зв'зку з пандемією  COVID-19 публікуємо контакти гарячої лінії Міністерства охорони здоров'я України:

 

Шановні колеги!  Союз працівників сфери безпеки направив 23.03.2020 року лист на ім'я голови Харківської обласної державної адміністрації Кучеру О.В. про необхідність включення  персоналу недержавних охоронних  підприємств (охоронників, операторів ПЦН, керівників підрозділів тощо) в список організацій, підприємств  та відомств, яким буде надано можливість  проїзду в громадському транспорті  по місту Харкову у період дії надзвичайної ситуації та надзвичайного стану, якщо такий буде введений в країні.

Шановні колеги! З метою створення якісного регуляторного середовища в регіоні, Сектор Державної регуляторної служби у Харківської області, на виконання прийнятого рішення на засіданні Консультативної ради при Секторі ДРС у Харківській області,  запрошує  представників Консультативної ради, а також представників громадських об’єднань долучитися до проведення аналізу проекту рішення  Харківської міської ради «Про проведення інвестиційного конкурсу з метою розбудови транспортної інфраструктури в м. Харкові» на відповідність принципам державної регуляторної політики та інтересам суб’єктів господарювання.

Страница 1 из 71

Подпишитесь на новости