Среда, Май 18, 2022
   
Увеличить

Поиск по сайту

Пятница, 13 Март 2020 16:38

Звернення керівника Сектору ДРС у Харківській області до представників громадських об'єднань

Оцените материал
(1 Голосовать)

Шановні колеги! З метою створення якісного регуляторного середовища в регіоні, Сектор Державної регуляторної служби у Харківської області, на виконання прийнятого рішення на засіданні Консультативної ради при Секторі ДРС у Харківській області,  запрошує  представників Консультативної ради, а також представників громадських об’єднань долучитися до проведення аналізу проекту рішення  Харківської міської ради «Про проведення інвестиційного конкурсу з метою розбудови транспортної інфраструктури в м. Харкові» на відповідність принципам державної регуляторної політики та інтересам суб’єктів господарювання.

Текст проекту рішення  Харківської міської ради для його опрацювання та надання відповідних зауважень та пропозицій до проекту  тут.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту просимо надіслати до 16 березня 2020 року  у електронному вигляді на ім'я завідувача Сектору ДРС у Харківської області  Олександра Колесникова:  e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  

Прочитано 655 раз

Оставить комментарий

Подпишитесь на новости