Среда, Май 18, 2022
   
Увеличить

Поиск по сайту

Четверг, 13 Февраль 2020 11:15

НА ХАРКІВЩИНІ ПОЧИНАЄТЬСЯ ДРУГИЙ ЕТАП КАМПАНІЇ ЩОДО ДЕТІНІЗАЦІЇ ПРАЦІ

Оцените материал
(1 Голосовать)

За  матеріалами  офіційного сайту ГУ Держпраці Харківської області.

З 10.02.2020 року розпочинається наступний етап виконання доручення Прем’єр – міністра  України Олексія Гончарука щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами – інспекційна кампанія. Під час інспекційних відвідувань інспекторами праці Головного Управління Держпраці у Харківській області планується охопити суб’єктів господарювання, у яких вiдсутня позитивна динамiка щодо оформлення трудових вiдносин з найманими працiвниками пiсля проведення iнформацiйної кампанiї у період з 20 по 31 січня 2020 року. З iнспекторами працi органiв мiсцевого самоврядування була проведена нарада стосовно організації та проведення другого етапу кампанії.

Нагадуємо: на виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами інспекторами праці Управління Держпраці та її територіальних органів спільно з ГУ ДПС у Харківській області, Пенсійним фондом України та органами місцевого самоврядування було проведено інформаційну кампанію щодо недопустимості використання незадекларованої праці.

Інформаційними заходами було охоплено більше 190 тисяч роботодавців, які здійснюють господарську діяльність у сфері торгівлі, організації харчування та тимчасового розміщення. Під час інформаційних заходів інспекторами праці Управління Держпраці було проінформовано роботодавців і працівників про ризики використання незадекларованої праці та отриманні заробітної плати у «конвертах».

Перелік охоплених інформаційними заходами роботодавців був опрацьований Пенсійним фондом України та із загальної кількості було виділено більше 15 тисяч роботодавців, які використовують незадекларовану працю. Так, під час інформаційних візитів, інспекторами праці Управління Держпраці у зазначених роботодавців було встановлено близько 49 тисяч осіб, які не зареєстровані в реєстрах Пенсійного фонду України.

З 10 лютого 2020 року розпочинається наступний етап виконання доручення Прем’єр-міністра – інспекційна кампанія, під час якої планується охопити інспектуваннями віднесених до зазначеного переліку роботодавців.

У зв’язку із зазначеним, Держпраці знову звертається до роботодавців із закликом оформити трудові відносини з працівниками належним чином.

Якщо інспектором праці Головного Управління Держпраці у Харківській області буде виявлено незадекларованого працівника у суб’єкта господарювання, він буде зобов’язаний вжити заходи щодо притягнення винних осіб до відповідальності.

Оформлені трудові відносини ­– це запорука продуктивної праці та сталого бізнесу!

 

 

Прочитано 772 раз

Оставить комментарий

Подпишитесь на новости