Среда, Май 18, 2022
feed-image RSS-лента
   
Увеличить

Поиск по сайту

Новости партнеров (52)

Оцените материал
(1 Голосовать)

Шановні колеги! З метою створення якісного регуляторного середовища в регіоні, Сектор Державної регуляторної служби у Харківської області, на виконання прийнятого рішення на засіданні Консультативної ради при Секторі ДРС у Харківській області,  запрошує  представників Консультативної ради, а також представників громадських об’єднань долучитися до проведення аналізу проекту рішення  Харківської міської ради «Про проведення інвестиційного конкурсу з метою розбудови транспортної інфраструктури в м. Харкові» на відповідність принципам державної регуляторної політики та інтересам суб’єктів господарювання.

Оцените материал
(1 Голосовать)

За  матеріалами  офіційного сайту ГУ Держпраці Харківської області.

З 10.02.2020 року розпочинається наступний етап виконання доручення Прем’єр – міністра  України Олексія Гончарука щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами – інспекційна кампанія. Під час інспекційних відвідувань інспекторами праці Головного Управління Держпраці у Харківській області планується охопити суб’єктів господарювання, у яких вiдсутня позитивна динамiка щодо оформлення трудових вiдносин з найманими працiвниками пiсля проведення iнформацiйної кампанiї у період з 20 по 31 січня 2020 року. З iнспекторами працi органiв мiсцевого самоврядування була проведена нарада стосовно організації та проведення другого етапу кампанії.

Нагадуємо: на виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами інспекторами праці Управління Держпраці та її територіальних органів спільно з ГУ ДПС у Харківській області, Пенсійним фондом України та органами місцевого самоврядування було проведено інформаційну кампанію щодо недопустимості використання незадекларованої праці.

Інформаційними заходами було охоплено більше 190 тисяч роботодавців, які здійснюють господарську діяльність у сфері торгівлі, організації харчування та тимчасового розміщення. Під час інформаційних заходів інспекторами праці Управління Держпраці було проінформовано роботодавців і працівників про ризики використання незадекларованої праці та отриманні заробітної плати у «конвертах».

Перелік охоплених інформаційними заходами роботодавців був опрацьований Пенсійним фондом України та із загальної кількості було виділено більше 15 тисяч роботодавців, які використовують незадекларовану працю. Так, під час інформаційних візитів, інспекторами праці Управління Держпраці у зазначених роботодавців було встановлено близько 49 тисяч осіб, які не зареєстровані в реєстрах Пенсійного фонду України.

З 10 лютого 2020 року розпочинається наступний етап виконання доручення Прем’єр-міністра – інспекційна кампанія, під час якої планується охопити інспектуваннями віднесених до зазначеного переліку роботодавців.

У зв’язку із зазначеним, Держпраці знову звертається до роботодавців із закликом оформити трудові відносини з працівниками належним чином.

Якщо інспектором праці Головного Управління Держпраці у Харківській області буде виявлено незадекларованого працівника у суб’єкта господарювання, він буде зобов’язаний вжити заходи щодо притягнення винних осіб до відповідальності.

Оформлені трудові відносини ­– це запорука продуктивної праці та сталого бізнесу!

 

 

Оцените материал
(2 голосов)

6 февраля 2020 года в период с 18-30 до  20-30 по адресу г.Харьков, ул. Мироносицкая, 1 состоится презентация проекта "Как мыслить по -новому и быть в тренде?" Приглашаются  на KBS Business Days все, кто считает себя управленцем. чтобы задать свои вопросы, поделиться собственными мыслями, услышьте другие точки зрения.

Организаторы проекта: Karazin Business School и V.N. Karazin Kharkiv National UniversityПодробнее с мероприятием можно ознакомиться здесь.   

Ранее,  Общественной организацией  СРСБ совместно с  бизнес школой Каразина (КВS) был организован тренинг на тему "Принятие управленческих решений", который был положительно встречен многими руководителями охранных компаний и предпринимателями.

Подробнее читайтесь здесь.

 

 

 

 

Оцените материал
(1 Голосовать)

Відділ зовнішньоекономічної діяльності та розвитку підприємництва управління міжнародних відносин та розвитку підприємництва Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації  пропонує розглянути можливість взяти участь в заході про додаткові можливості для українських компаній - набір на унікальну мультісекторальну програму з експорту «GoEXPORT: вихід на нові ринки» [Київ-Львів, 5-21 грудня], а також можливості для бізнесу, в рамках цього проекту надає ЄС в рамках ініціативи EU4Business.

Оцените материал
(1 Голосовать)

23 жовтня  2019 року  у Києві  в Будинку прийомів Офісу Президента України (Малий Маріїнський палац), розташованому в історичному центрі м. Києва ( вул.. Грушевського, 22),  відсвяткували професійне свято - День працівників охоронної діяльності України.  Але в той день і на тій пам’ятній зустрічі не лише гарно святкували, а і корисно працювали. Зокрема, обговорили (все коротко та по суті), а першим важливим питанням для розгляду було це - професійна підготовка персоналу охорони та безпеки в Україні.

Оцените материал
(1 Голосовать)

Шановні колеги!  Як раніше повідомлялося, продовжується реєстрація на участь в  IV Конференції «Корпоративна безпека» .

Юридична фірма Sayenko Kharenko та Союз працівників сфери безпеки запрошують всіх операторів ринку безпеки  на IV Конференцію «Корпоративна безпека», організовану за підтримки Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України (АПКБУ).

 Дата і час проведення:                             6 листопада 2019 року, 09:30-20:00

Місце проведення:                                    Hilton Kyiv (Київ, бульв. Т. Шевченка, 30)

 Програма містить такі блоки:

§  Сесія 1: Панельна дискусія «Корупція та безпека бізнесу» (модератор панелі – Анна Дерев’янко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації (ЄВА))

§  Сесія  2: Панельна дискусія «СЕО та управління безпекою бізнесу» (модератор панелі – Сергій Погребной, партнер Sayenko Kharenko, голова правління АПКБУ, голова представництва ASIS International в Україні)

§  Сесія 3: «Індустрія безпеки» (модератор сесії – Іван Герасимович, директор з ризиків і безпеки компанії «Смарт Холдинг», член Правління АПКБУ, член представництва ASIS International в Україні)

§  Сесія 4: «Інновації та технології у сфері безпеки» (модератор сесії – Віктор Панчак, віце-президент представництва ASIS International в Україні, директор ТОВ «SK Security», член АПКБУ)

Традиційно участь у конференції візьмуть власники бізнесу, члени спостережних рад і рад директорів, керівники окремих підрозділів холдингів і корпорацій, служб безпеки і юридичних департаментів, форензік- і комплаєнс офіцери, представники силових відомств, представники дипкорпусу, делегації іноземних асоціацій, держслужбовці та народні депутати України.

 Програма заходу та реєстрація – за посиланням.

 Для партнерів та членів Союза працівників сфери безпеки передбачено знижку в 10 %, скористатися якою можна, ввівши  промо-код: Allsecurity_CS-2019 .

 

 

Оцените материал
(1 Голосовать)

14-16 ноября 2019 года в конференц-зале Харьковского национального университета радиоэлектроники (ХНУРЭ) по адресу: г. Харьков, просп.Науки, 14  состоится  GCS Forum – Международный форум, посвященный научно-практическим вопросам информационной безопасности.  Форум - это  открытая площадка для обмена опытом, демонстрации новейших решений и реальных кейсов в области информационной безопасности.

Понедельник, 21 Октябрь 2019 07:13

Стартує Міжнародна виставка БЕЗПЕКА 2019

Оцените материал
(1 Голосовать)

         

22-25 жовтня 2019 р. у новозбудованому ВЦ "КиївЕкспоПлаза», що на Житомирській трасі М-06, відбудеться головна подія індустрії безпеки України – XXIV Міжнародна виставка «БЕЗПЕКА 2019». З урахуванням того факту, що безпекові питання сьогодні  вкрай важливі  в усіх сферах діяльності, виставка, яка представляє на єдиному майданчику інновації для забезпечення безпеки держави, підприємств, офісів, приватних осель та громадян,  є особливо актуальною.

            У виставці «БЕЗПЕКА 2019» візьмуть участь понад 70 компаній-учасників, які представлять сучасні продукти і комплексні рішення в різних галузях, зокрема, енергетичній, промисловій, фінансовій, інформаційній. Понад третину учасників – вітчизняні компанії та виробники.

            В рамках тематичних експозицій, на виставці будуть представлені новітні розробки від закордонних і вітчизняних виробників: технічні системи та засоби безпеки, системи відеоспостереження, контролю доступу, охорони периметра, пожежної безпеки, а також банківська безпека, активне і пасивне мережеве обладнання. Також на виставці будуть представлені системи автоматизації та безпеки будівель, системи безпеки на транспорті, антитерористичне і оглядове обладнання,  безпечне електропостачання, обмундирування і екіпірування.

            Також в рамках виставки цього року з’явилась нова тематична експозиція – «АГРО Безпека», де будуть презентовані інноваційні рішення для цієї галузі, що є провідною для економіки України – відеонагляд і контроль за полями та угіддями, моніторинг і диспетчеризація транспорту та інших рухомих об’єктів, протипожежна безпека, попередження крадіжок та зловживань, тощо.

             У програмі виставки відбудеться близько 20 заходів: семінари, конференції, круглі столи та презентації, серед найбільш цікавих тем – «Безпечне місто», «Розумне місто», «Ізраїльский підхід до безпеки об’єктів», «Дрони як інструмент моніторингу у сільському господарстві», та інші.

            Крім того, одночасно із виставкою «БЕЗПЕКА 2019» проходитиме виставка «Електричні системи 2019», яка відбудеться вперше, у відповідь на запит інженерної аудиторії відвідувачів виставок elcom Ukraine та «БЕЗПЕКА», щоб охопити такий критично важливий напрямок як безпечне та безперебійне живлення об’єктів  експлуатації, нагляду чи охорони.

Виставку «БЕЗПЕКА 2019» підтримують: Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства оборони України, Державна прикордонна служба України, Служба безпеки України, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, галузеві організації, громадські об'єднання та асоціації.

                За прогнозами організаторів, кількість відвідувачів виставки «БЕЗПЕКА 2018» складе від 6500 чоловік. Цільова аудиторія виставки - керівники компаній і промислових підприємств, головні інженери та головні енергетики, фахівці в галузі безпеки, технічні директори, керівники департаментів інформаційних технологій (CIO), керівники департаментів інформаційної безпеки (CSO), IT-фахівці та фахівці з інформаційної безпеки (ІБ), приватні підприємці, представники державних і недержавних структур та ін.

 Чекаємо вас на виставці «БЕЗПЕКА 2019» з 22 по 25 жовтня 2019 року!

Безкоштовне запрошення можна отримати після реєстрації на сайті: https://my.euroindex.ua/?feventid=495

 

Розділи виставки та програма заходів - на сайті:  https://www.bezpeka.ua/

Виставка «БЕЗПЕКА 2019» відбудеться 22-25 жовтня 2019 р., за адресою - Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», вул. Амстердамська 1, с. Березівка Макарівського р-ну Київської обл. (Житомирська траса М-06).

Розклад руху безкоштовних шатлів від метро «Житомирська» - дивіться на сайті виставки у розділі «Відвідування/Як доїхати». Місце зупинки автобусного експрес-маршруту тут.

Виставка працює з 10 до 18:00 (вхід відвідувачів припиняється о 17:30).

 Інформаційна довідка. Міжнародна виставка «БЕЗПЕКА 2019» проходить щороку. Організатори — компанія «Євроіндекс». Провідні світові і вітчизняні бренди щорічно обирають виставку «БЕЗПЕКА» для виведення на ринок нових продуктів і рішень в різних напрямках сфери безпеки. Щороку в рамках виставки проходить більше 20 заходів, які відвідують фахівці галузі, керівники компаній і підприємств, представники державних установ та організацій.

 За додатковою інформацією звертайтеся: +38 (044) 461-93-01, nosach@eindex.kiev.ua

 

Оцените материал
(0 голосов)

         22-25 жовтня 2019 р. у новозбудованому ВЦ "КиївЕкспоПлаза», що на Житомирській трасі М-06, відбудеться головна подія індустрії безпеки України – XXIV Міжнародна виставка «БЕЗПЕКА 2019». З урахуванням того факту, що безпекові питання сьогодні  вкрай важливі  в усіх сферах діяльності, виставка, яка представляє на єдиному майданчику інновації для забезпечення безпеки держави, підприємств, офісів, приватних осель та громадян,  є особливо актуальною.

            У виставці «БЕЗПЕКА 2019» візьмуть участь понад 70 компаній-учасників, які представлять сучасні продукти і комплексні рішення в різних галузях, зокрема, енергетичній, промисловій, фінансовій, інформаційній. Понад третину учасників – вітчизняні компанії та виробники.

            В рамках тематичних експозицій, на виставці будуть представлені новітні розробки від закордонних і вітчизняних виробників: технічні системи та засоби безпеки, системи відеоспостереження, контролю доступу, охорони периметра, пожежної безпеки, а також банківська безпека, активне і пасивне мережеве обладнання. Також на виставці будуть представлені системи автоматизації та безпеки будівель, системи безпеки на транспорті, антитерористичне і оглядове обладнання,  безпечне електропостачання, обмундирування і екіпірування.

            Також в рамках виставки цього року з’явилась нова тематична експозиція – «АГРО Безпека», де будуть презентовані інноваційні рішення для цієї галузі, що є провідною для економіки України – відеонагляд і контроль за полями та угіддями, моніторинг і диспетчеризація транспорту та інших рухомих об’єктів, протипожежна безпека, попередження крадіжок та зловживань, тощо.

             У програмі виставки відбудеться близько 20 заходів: семінари, конференції, круглі столи та презентації, серед найбільш цікавих тем – «Безпечне місто», «Розумне місто», «Ізраїльский підхід до безпеки об’єктів», «Дрони як інструмент моніторингу у сільському господарстві», та інші.

            Крім того, одночасно із виставкою «БЕЗПЕКА 2019» проходитиме виставка «Електричні системи 2019», яка відбудеться вперше, у відповідь на запит інженерної аудиторії відвідувачів виставок elcom Ukraine та «БЕЗПЕКА», щоб охопити такий критично важливий напрямок як безпечне та безперебійне живлення об’єктів  експлуатації, нагляду чи охорони.

Виставку «БЕЗПЕКА 2019» підтримують: Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства оборони України, Державна прикордонна служба України, Служба безпеки України, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, галузеві організації, громадські об'єднання та асоціації.

                За прогнозами організаторів, кількість відвідувачів виставки «БЕЗПЕКА 2018» складе від 6500 чоловік. Цільова аудиторія виставки - керівники компаній і промислових підприємств, головні інженери та головні енергетики, фахівці в галузі безпеки, технічні директори, керівники департаментів інформаційних технологій (CIO), керівники департаментів інформаційної безпеки (CSO), IT-фахівці та фахівці з інформаційної безпеки (ІБ), приватні підприємці, представники державних і недержавних структур та ін.

 Чекаємо вас на виставці «БЕЗПЕКА 2019» з 22 по 25 жовтня 2019 року!

Безкоштовне запрошення можна отримати після реєстрації на сайті: https://my.euroindex.ua/?feventid=495

 

Розділи виставки та програма заходів - на сайті:  https://www.bezpeka.ua/

Виставка «БЕЗПЕКА 2019» відбудеться 22-25 жовтня 2019 р., за адресою - Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», вул. Амстердамська 1, с. Березівка Макарівського р-ну Київської обл. (Житомирська траса М-06).

Розклад руху безкоштовних шатлів від метро «Житомирська» - дивіться на сайті виставки у розділі «Відвідування/Як доїхати». Місце зупинки автобусного експрес-маршруту тут.

Виставка працює з 10 до 18:00 (вхід відвідувачів припиняється о 17:30).

 Інформаційна довідка. Міжнародна виставка «БЕЗПЕКА 2019» проходить щороку. Організатори — компанія «Євроіндекс». Провідні світові і вітчизняні бренди щорічно обирають виставку «БЕЗПЕКА» для виведення на ринок нових продуктів і рішень в різних напрямках сфери безпеки. Щороку в рамках виставки проходить більше 20 заходів, які відвідують фахівці галузі, керівники компаній і підприємств, представники державних установ та організацій.

 За додатковою інформацією звертайтеся: +38 (044) 461-93-01, nosach@eindex.kiev.ua

Страница 1 из 6

Подпишитесь на новости